Jak jednoduše změnit balíček (tarif) ve Skautské telefonní síti na pár kliknutí

Poznáš se v některé z těchto situací? “Internet v mobilu mi nestačí. Vždycky vyhlížím, kdy se to obnoví.” “Teď chvíli skoro nebudu volat, nepotřebuji tak drahý tarif.” “Od doby, co pracuji na homeoffice volám o dost víc.” “Na výlety se data dost hodí. Na jízdní řády i na geocaching.”

Pokud se v některé z výše popsaných situací vidíš, nebo jsi v podobné, která by se mohla v klidu k ostatním přidat, jistě je pro tebe vhodné změnit služby v rámci STS. Změnit balíček (tarif), který sis (kdysi) nastavil, lze v několika jednoduchých krocích. Nemusíš čekat na konec měsíce. Udělej to třeba hned. Ve vyúčtování budou ceny poměrově rozděleny, aby to bylo pro obě strany férové.

Jak změnit balíček (tarif)

 1. NEprováděj změnu balíčku skrz mobilní aplikaci. Stalo by se to, že bys přišel/​přišla o výhody STS. Neuvidíš zde totiž tarify v rámci STS, využij tam.je/​zamezmena.
 2. V aktuálním ceníku STS (SkautIS – menu – služby – STS) najdi nejvýhodnější nabídku přímo pro tebe.
 3. Přihlas se do zákaznického účtu “Můj Vodafone” na webu tam.je/​zamezmena.
 4. Hned na úvodní obrazovce vidíš nabídku všech balíčků (tarifů) s popisem, co obsahují. Stejně tak jsou zde uvedeny ceny.
 5. U požadovaného balíčku klikni na “aktivovat”.
 6. Hotovo.

Jak jako administrátor změnit balíček (tarif) čísla v rámci tvé sítě

 1. NEprováděj změnu balíčku skrz mobilní aplikaci. Stalo by se to, že bys přišel/​přišla o výhody STS. Neuvidíš zde totiž tarify v rámci STS, využij tam.je/​zamezmena.
 2. V aktuálním ceníku STS (SkautIS – menu – služby – STS) najdi nejvýhodnější nabídku přímo pro osobu, pro které číslo spravuješ.
 3. Přihlas se do zákaznického účtu “Můj Vodafone” na webu tam.je/​zamezmena.
 4. Zde uvidíš Přepínač služeb. Klikni na číslo, kterému chceš tarif (balíček) změnit. 
 5. U požadovaného balíčku klikni na “aktivovat”.
 6. Hotovo.

Snímek obrazovky Přepínače služeb vidíš níže. Pokud se ti nezobrazí hned na úvodní stránce po přihlášení na tam.je/​zamezmena, odhlas se ze svého účtu a opětovně se přihlas. Následně Přepínač služeb již uvidíš.

Další užitečné návody

STS zajišťuje skautům, skautkám a jejich blízkým výhodné podmínky. Připoj k nám další čísla. Pomůžeš tak třeba svým prarodičům nebo svojí drahé polovičce. Budou pak mimo levnějších služeb také volat a esemeskovat všem v celé síti Vodafone zadarmo bez ohledu na zvolený tarif.

Tady se dočteš, jak připojit zcela nová čísla, nebo jak přejít s již existujícím číslem od jiného poskytovatele.

Za TDC Ondřej Turek – Opičák
telefony@skaut.cz