Skautská telefonní síť Ti daruje 2 GB dat navíc každý měsíc. Zjisti, jak je aktivovat

2 GB dat zdarma navíc každý měsíc pro vybrané tarify nyní díky STS najdeš v mobilní aplikaci či na webu Můj Vodafone. Zjisti, jak tento bonus aktivovat.

Možná se Ti také stává, že koncem měsíce neustále sleduješ čerpání dat a netrpělivě vyhlížíš začátek nového období. Možná jednorázově dokupuješ další balíčky internetu navíc, aby sis vyhledal/​a jízdní řády nebo si pustil/​a podcast Po uši ve skautu.

Právě v takových chvílích jistě oceníš další 2 GB dat zdarma. Ty jsou u tarifů s neomezeným voláním do všech sítí (balíčky 6, 7 a 9) k vyzvednutí na webu Můj Vodafone (https://tam.je/​zamezmena) nebo v mobilní aplikaci Můj Vodafone. Následující jednoduchý návod Ti poradí, jak každý měsíc 2 GB dat navíc aktivovat.

Pokud jsi administrátor, který má “pod sebou” připojená další čísla, tak můžeš aktivovat 2 GB navíc rovnou všem číslům, která na ně mají v rámci svého balíčku nárok. V opačném případě aktivuješ data navíc pouze pro svoje číslo.

Doporučujeme předem zkontrolovat DataStrop. Pokud ho máš nastavený pouze do výše základních dat, nemusí možnost aktivace 2 GB dat navíc fungovat správně.

Návod na aktivaci 2 GB dat navíc

Samoobsluha “Můj Vodafone”

1. Přihlas se do zákaznického účtu “Můj Vodafone” na webu tam.je/​zamezmena nebo na vodafone.cz/​muj (zde mají přístup i držitelé telefonních čísel bez administrátorského přístupu).
  2. V horním menu klikni na Přehled a vyber telefonní čísla, kterých chceš aktivaci 2 GB navíc provést.
  3. Pod aktuálním přehledem čerpání dat (Moje sdílená data) nalezneš červené tlačítko s textem “Aktivovat 2 GB dat zdarma”. Na něj klikni. Aktivovat 2 GB zdarma můžeš pro všechna čísla, která spravuješ.
  4. Hotovo, příští měsíc můžeš tento postup zopakovat. Aktivaci můžeš vždy provést kdykoli, ale jen jednou za měsíc.
  5. V případě potřeby nás kontaktuj na emailu telefony@skaut.cz nebo na telefonu 734 796 339.

Aplikace Můj Vodafone

1. Otevři v telefonu aplikaci Můj Vodafone a přihlas se do svého účtu. Vyber telefonní číslo, pro které chceš 2 GB navíc aktivovat.
  2. Klikni na tlačítko “Nabídky” s piktogramem dárečku.
  3. Klikni na fialové tlačítko “Váš datový dárek”.
  4. Hotovo, příští měsíc můžeš tento postup zopakovat.
  5. Pokud nastane chyba aplikace a možnost aktivovat data nenajdeš, proveď aktivaci skrz internetovou samoobsluhu na počítači. Viz návod výše.
  6. V případě potřeby nás kontaktuj na emailu telefony@skaut.cz nebo na telefonu 734 796 339.

Ještě STS nemáš? Tak to změň. Více info na skaut.cz/​sts.

Za TDC
Ondřej Turek – Opičák