Zažij Středoevropské jamboree 2024 na Slovensku jako člen/ka servis týmu!

Máš čas od 1. do 10. 8. 2024, chuť podílet se na úspěchu Středoevropského jamboree a užít si akci jedinečným způsobem? Přihlas se do konce března!

Příprava kontingentu Junáka – českého skauta na Středoveropské jamboree 2024 na Slovensku je v plném proudu! Tahle mezinárodní skautská akce je určená skautským účastníkům a účastnicím ve věku od 14 do 17 let a odehraje se na tábořišti Drienok-Mošovce v podhůří Velké Fatry. Kromě vedení kontingentu a účastníků jedou i mladí dospělí členové a členky tzv. servis týmu neboli IST. Akce pro ně začíná 1. a končí 10. srpna a v kontingentu jsou velmi vítáni. Zjisti víc a přihlas se do konce března!

Bez IST se neobejde žádná mezinárodní skautská akce. Zažít některou jako IST ale neznamená jen pomáhat, s čím je zrovna potřeba. Je to i jedinečný způsob mezinárodního skautského dobrodružství, jak zjistila např. loni v létě Lucka na Rakouském Jamboree.

Co tě v roli IST čeká na CEJ 2024?

  • budeš se podílet na hladkém průběhu akce (starat se o program, tábořiště, zázemí, hlídkování)
  • během volna si užiješ IST program na míru
  • navážeš kontakt s dalšími mladými členy a členkami IST, např. ze Švédska
  • zažiješ mezinárodní skautskou akci jinak

Podmínky účasti na CEJ 2024 jako IST:

  • členství v Junáku – českém skautu
  • věk alespoň 18 let v době konání akce (1. 8. 2024)
  • registrovat se do konce března
  • uhradit poplatek 4100,-

Bližší Info o akci a instrukce pro registraci najdeš na webu cej24.skauting.cz/. Dotazy piš na cej2024cz@skaut.cz a dění kolem kontingentu můžeš sledovat na našem Instagramu nebo Facebooku.

Těšíme se na Tebe!

Tým kontingentu Junáka – českého skauta na Středoevropské jamboree 2024