Termíny pro žádosti na Fond nemovitostí a pro Skautskou nadaci

Připomínáme aktuální termín pro podání žádostí o dary a zápůjčky z Fondu nemovitostí 31. 5. 2024.

Fond nemovitostí podporuje dary a bezúročnými zápůjčkami pořízení táborového pozemku nebo pozemku pod klubovnami. V případě, že o pořízení teprve jednáte, můžete si dopředu požádat o příslib, který se realizuje v případě uspěšného nabytí. Komise Fondu nemovitostí zasedá třikrát ročně, v případě akutních zápůjček na koupi pozemků lze rozhodovat korespondenčně. Termíny po podání žádostí jsou zpravidla konec února, května a října. Aktuální termín je 31. 5. 2024.

Další prostředky na nemovitosti lze získat s přispěním Skautské nadace Jaroslava Foglara, kde lze žádat průběžně, žádostem se bude věnovat nejbližší jednání správní rady. Pokud chcete, aby vaše žádost byla projednána v červnu, je zapotřebí ji poslat do 5. 6. 2024. Výsledek se dozvíte do konce června. Pozdější žádosti budou projednány na přelomu srpna/​září.

Ivo Brzobohatý - Ještěr

Garant pro nemovitosti a člen SR nadace

nemovitosti@skaut.cz