Máte v plánu rekonstrukci plechové střechy? Spolupráce Junáka – českého skauta a společnosti SATJAM

Již čtvrtým rokem spolupracuje Junák – český skaut s výrobcem plechových střešních krytin SATJAM s.r.o. Kontakt byl navázán v roce 2020, kdy středisko Ostrá Hůrka Háj ve Slezsku dostalo darem krytinu na svoji novou klubovnu.

Darování vedlo k navázání spolupráce, díky které obdrželo materiální dar střešní krytiny již dvacet organizačních jednotek Junáka – českého skauta. Společnost SATJAM se tak řadí mezi naše významné donory, za což jí patří velký dík.

Těsně před koncem minulého roku převzal obchodní a marketingový ředitel společnosti pan Ondřej Haška Medaili skautské vděčnosti, která je určena neskautům jako projev díku.

Máte-li v plánu rekonstrukci střechy, na kterou lze použít plechovou krytinu, dejte vědět na nemovitosti@skaut.cz.

Ivo Brzobohatý – Ještěr
Garant pro nemovitosti