Jsem nový člen v revizní komisi – kde hledat informace a podporu?

V roce 2023 proběhne řada sněmů středisek a přístavů. Možná se i vám změní osoby ve funkci revizní komise. Právě pro ně jsme připravili níže uvedený přehled podpory.

Začínat v nové funkci je určitě příjemnější, když máte o koho a o co se opřít. Podívejte se tedy kam pro informace a podporu!

• newslettery - e-mailové občasníky s novinkami - revizní střípkyhospodářské střípky (nebojte chodí automaticky, není třeba se k nim přihlašovat)
  • speciální modul pro RK ve skautISu - pro evidenci provedených kontrol v jednotlivých letech
  • nabídka vzdělávání:

• seminář pro začínající RK - si můžete pozvat i do svého okresu/​kraje
    • celostátní akce například Helpdesk
    • a kratší online semináře na speciální témata, v roce 2023 se můžete těšit třeba na: workshop k přiznání DPPO (březen), seminář k pojištění (v přípravě, ½ 2023), seminář na čtení výkazů podvojného účetnictví (v přípravě, 2/​2 května),

Nevíš si s něčím rady? Napiš nám na revize@skaut.cz

Jana Godarová - Ellie
koordinátorka pro revizní komise

Některé OJ v následujícím roce čekají sněmy, kde budou voleni i členové RK - jak rychle a jednoduše zadat správnou roli najdete v nápovědě skautISu zde.