Nezapomeňte do 15. listopadu vyplnit skutečnost tábora!

Rádi bychom upozornili všechny oddíly, že 15. listopadu vyprší termín pro zadání skutečnosti letošních táborů. Skutečnost se zadává prostřednictvím skautISu v záložce akce.

Pro zadání je třeba mít hlášenku schválenou vedoucím střediska a není třeba ji znovu otevírat. Okamžitě po uběhnutí termínu tábora, se automaticky otevře pro další úpravy. Po zadání všech požadovaných údajů - skutečné počty tábořících, náklady tábora, je nutné hlášenku uzavřít.

Návody k táborům naleznete na stránce nápovědy. Děkujeme za spolupráci všem zpracovatelům.

Je možné, že kvůli epidemii COVID-19, došlo ke změnám termínů v rámci konání letních táborů. Prosíme proto v rámci skutečnosti zkontrolovat, že vše proběhlo v řádném termínu. Pokud byl nějaký tábor zrušen, doporučujeme to označit ve skutečnosti. Skutečnost tábora je jedním z kritérií pro rozdělování dotací.

Jan Chmelař

asistent organizačního zpravodaje