Nabídka zaměstnání: Rozšiř tým skautského zákaznického servisu a pomáhej zájemcům o levnější energie a volání

Nebojíš se práce s lidmi? Hledáš novou výzvu? Líbí se ti možnost spojení zaměstnání a podpory skautingu? Pak hledáme právě tebe! Vzhledem k velkému zájmu o nově nastartované služby Skautské energie potřebujeme posílit kapacity našeho skautského zákaznického servisu. Hledáme schopného kolegu či kolegyni, nástup ideálně co nejdříve.

Skautské placené zaměstnání / vhodné i na částečný úvazek, např. pro MD

Pro aktuální i budoucí nápor zájemců o službu nové Skautské energie (případně i projektu Skautská telefonní síť) hledáme posily našeho týmu.

Aktuálně jsme spustili kampaň na vítězné produkty vysoutěžené v aukci, které si může objednat i ten, kdo se aukce neúčastnil. Vysoký zájem nás těší, ale abychom mohli poskytovat kvalitní službu, potřebujeme více rukou.

Co je Skautská energie a proč být součástí tohoto projektu?

Skautská energie se po několikaleté pauze související s energetickou krizí letos vrátila opět pomáhat ve velkém. Povedlo se a o službu je zájem. Potřebujeme stavět stabilní funkční kapacity. Můžeš být u toho.

Nové řešení je založeno na dlouhodobé spolupráci s vybranými dodavateli energií a zároveň zachovává princip pravidelného hromadného soutěžení dodávek mezi dodavateli.

Cílem projektu je posilování finanční udržitelnosti naší skautské organizace, snížení nákladů skautských jednotek a snížení nákladů všech zapojených - jak skautů, tak i široké veřejnosti. Chytrým spojením sil zajišťujeme úspory desítkám tisíc domácností a zároveň příjmy k financování skautských projektů.

Co tě čeká?
  • Pomoc zájemcům o připojení k levnější elektřině a plynu prostřednictvím online podpory a telefonické infolinky.
  • Zodpovídání otázek a navigace zákazníků v novém webovém uživatelském portálu.
  • Miniškolení a manuál pro snadné zapojení do práce.
  • Podpora zkušených kolegů v případě potřeby.
  • Práce na pracovní smlouvu, benefity, tým a dobrý pocit z pomoci velkému množství lidí.
Požadavky:
  • Schopnost psát česky pravopisně správně.
  • Absence řečových vad.
  • Schopnost rychle a mile po telefonu odbavit zákazníky.
  • Rychlá a pečlivá práce - kontrola dokumentů, pomoc zákazníkům s opravami, pořádek ve větším množství úkolů.
  • Alespoň 4 hodiny tvého času denně.

Nástup: co nejdříve

Místo výkonu práce: V kanceláři na Senovážném náměstí v Praze nebo online z domova.

Jak se přidat: Zašli nám stručný motivační dopis, kde se nám stručně představíš a vysvětlíš, proč si myslíš, že hledáme právě tebe na tomas.slavik@skaut.cz.

Přidej se k nám, těšíme se na tebe!

Tomáš Slavík
ředitel