Na táborová čísla rozesíláme SMS ze Skautské krizové linky. Uložte si důležitý kontakt

Právě jsme rozeslali informační SMS ze skautské krizové linky na všechny táborové telefony. Nezapomeňte si číslo uložit. Pevně doufáme, že ho nebudete potřebovat!

Pobyt na táborech občas provází také nečekané situace v podobě úrazů či situací, jejichž řešení může být náročné. Pokud byste nevěděli, nebo měli pochyby, jak se v takových situacích zachovat, můžete se obrátit právě na Skautskou krizovou linku. Je pro vás v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

SKAUT 2021 krizová kartička

Stáhnout

Podrobné informace o Krizové lince se dozvíte v tomto článku >>

Petra Daněčková (Peťule) redaktorka interní komunikace