Hledáme pořadatele XVII. valného sněmu na jaře 2024. Pomůžete nám?

Máte u vás ve městě prostory, kam se vejde 600 lidí? A k tomu tým (6 - 10 lidí), který by se pustil do příprav akce? Chcete zajistit slávu a věhlas vašemu středisku? Pokud ano, tak se nám prosím ozvěte do 20. 12. 2022. Všechny praktické kroky již pak zvládneme společně.

Předpokládaný termín:  únor - duben 2024 (dle vašich preferencí).

Doba trvání: víkend - pátek večer, sobota celý den, neděle dopoledne.

Počet lidí: celkem 600 lidí (500 delegátů + 100 ostatních zúčastněných).

Prostorové potřeby: sněmovní sál s dostatečným zázemím pro jednání v plénu, menší sály pro jednání v pracovních skupinách  (počet 3 – 4, kapacita 100 – 200 lidí, tj. tělocvična, aula apod.).

Ubytování: 2 noci -  jednoduché ubytování (školní třídy nebo tělocvična), ale také ubytování s postelemi.

Stravování: sobota celý den, neděle do oběda.

Technické vybavení: ve všech sněmovních sálech ozvučení, promítací plátno + audiovizuální technika, wi-fi.

Ideální by byla dobrá dopravní dostupnost z celé ČR.

Přijde vám to zajímavé a máte alespoň předběžně zájem o pořádání VSJ (není nutné mít ve všem kolem akce a prostor úplně jasno), ozvěte se nám nejpozději do 20. 12. 2022 a probereme podrobnosti.

Na spolupráci se těší

Ondřej Peřina, zpravodaj VRJ pro organizaci a ICT a
Ludmila Hobzová, vedoucí Kanceláře ústředí

e-mail: kancelar@skaut.cz