Hledáme koordinátora/ku vybraných webových projektů [ukončeno]

Chceš se podílet na koordinaci a rozvoji skautských webových projektů? Máš chuť vložit svou energii do online systémů pomáhajících zajišťovat celostátní a vzdělávací akce, skautské závody nebo online databáze sloužící skautským vedoucím? Víš, jak důležité je věnovat se údržbě, podpoře a rozvoji takových projektů? Hledáme člověka, který by si je vzal na starosti a koordinoval práci s programátory, dobrovolníky i různými skautskými týmy.

Co budeš dělat?

• Starat se o technickou správu a rozvoj webových projektů.
  • Připravovat zadání pro nové projekty nebo pro rozvoj stávajících webů.
  • Podílet se na testování nových funkcí a odhalovat chyby.
  • Koordinovat práci malých týmů (2-4 osob) kolem online projektů.
  • Budeš komunikovat s dobrovolníky, brigádníky, ale i s dodavatelskou firmou.
  • Dále budeš spolupracovat s týmy skautských akcí, které weby využívají.
  • Zajišťovat technickou podporu akcím, připravovat exporty z databáze, nasazovat nové verze.

Rozsah úvazku: 80 - 100 %

Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody.

Co od tebe očekáváme?

• Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícnost, samostatnost a pečlivost.
  • Schopnost plánovat práci i koordinovat činnost na projektech s dalšími lidmi.
  • Analytické myšlení, které využiješ především při tvorbě zadání pro rozvoj webových projektů.
  • Nutností je alespoň základní znalost SQL, Git, HTML a CSS.
  • Chuť rozvíjet se a učit se nové věci.
  • Uživatelská znalost Google Workspace (online Google dokumenty, tabulky apod.)

Výhodou je:

• Znalost PHP a redakčních systémů (WordPress, příp. Joomla)
  • Základní orientace ve správě Linuxu, případně znalost cloudových služeb (Azure, AWS).
  • Zkušenost se správou online nástrojů Google Workspace.

Co nabízíme:

• Práci, která má smysl a kde budeš moct zúročit své (nejen skautské) dovednosti a znalosti.
  • Možnost rozvoje a dalšího budoucího růstu.
  • Získáš přehled o dění v celém hnutí a neunikne ti žádná novinka z “ústředí”.
  • Podporu při zaučení i spolupráci v každodenní práci, průběžná školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Mzda 30 - 35 tisíc Kč při 100% úvazku.
  • Možnost hybridního způsobu práce - dle domluvy možná práce na dálku s nutností zaškolení a alespoň občas práce v kanceláři v centru Prahy či plně práce v kanceláři.
  • Řada zaměstnaneckých benefitů, včetně 5 týdnů dovolené a další týden na “skautování” či úpravu pracovní doby, abys stihnul skautskou schůzku.

Máš-li zájem, napiš nám co nejdříve, nejpozději však do 16. 3. 2023 na adresu: kancelar@skaut.cz. Pošli nám pár slov, proč máme vybrat právě tebe a přilož svůj životopis, určitě se ti ozveme. První kolo pohovoru bude on-line.

Ludmila Hobzová, vedoucí Kanceláře ústředí