Jak na ideu vlčat, světlušek a žabiček? Pozvěte lektora na workshop přímo k vám na středisko, okres nebo kraj

Vedeš vlčata, světlušky nebo žabičky a chceš jim předat ideu tak, aby jim pomáhala na jejich cestě? Odbor vlčat a světlušek připravil pro vedoucí program, ve kterém se dozvíš vše důležité o ideji a jak s ní pracovat. 

Idea vlčat a světlušek je nedílnou součástí programu. Pojďme si společně k ní najít cestu. Společně si projdeme jednotlivé hodnoty v ideji a zamyslíme se nad smyslem jednotlivých prvků. Odbor vlčat a světlušek ve spolupráci se zkušenými lektory připravil program, který vás provede ideou vlčat, světlušek a žabiček. Pozvěte si lektora k vám na středisko, okres nebo na kraj. 

Co vás čeká? 

Program bude hodně praktický, budeme se zamýšlet, mluvit a budeme si i hrát. 

Seznámite se s ideou možná tak, jako nikdy dříve. 

Ukážeme si a vyzkoušíme, jak s ideou pracovat v programu. 

Kdo za vámi přijede? 

Jeden ze tří lektorů, kteří se podíleli na novém znění idey nebo na metodice pro vedoucí – Jiří Zajíc – Edy, Tomáš Vodička – Brum, Jan Schovánek – Gross 

Pro koho?

Pro všechny, kteří se podílejí na vedení vlčat, světlušek a žabiček. Počet účastníků alespoň 12. 

Program je na 4 hodiny. 

Pokud máte o seminář zájem – vyplňte formulář a vyberte si datum, nebo zkuste navrhnout vlastní.

Těším se na setkání. 

Za Odbor vlčat a světlušek
Jan Schovánek, Gross