Víte, jak se starat o nováčky? První schůzku dobře připravte

Když kluky a holky poprvé oslovíte, měli byste také rozmyslet, co bude následovat. Kam je s rodiči pozvete, aby se o vašem oddíle či středisku dozvěděli více? Mějte nachystanou náborovou schůzku třeba hned příští týden a rovnou na ni zájemce zvěte. Rozmyslete si, jak kluky a holky, které na akci přijdou, přitáhnout do oddílů – jak neztratit kontakt.

Jaké další kroky hned po náboru podniknout

Co dělat dále, abyste děti po náboru udrželi, podrobně zpracovává metodika Jak získat nováčky. Doporučujeme ji před začátkem nového skautského roku dobře prostudovat.

Myslete na to, že je potřeba mít první schůzky dobře připravené, aby nováčky zaujaly. Nestačí po náborech jen dostat dítě do klubovny, je třeba ho nadchnout programem. A nezapomenout ani na budování vztahu s rodiči.

Stáhnout metodiku Jak získat nováčky.

Podpora náborů na Křižovatce

Nabíráte do svého oddílu nováčky a hledáte další způsoby, jak na to? Přečtěte si také tento článek, který vás upozorní na letošní možnost získání náborových produktů zdarma a nasměruje vás, kde najdete další užitečné informace, rady a tipy.

Přihlaste se k pořádání náboru

Všichni přihlášení také získají kód na 20% slevu na všechen propagační materiál (kromě frisbee, prémiového zboží a šperků). V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete vše potřebné.

Další informace k náborům v samostatné sekci Křižovatky.

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace