Táborový checklist pro vedení táborů, aneb jak na nic nezapomenout

Začali jste už s přípravou tábora a snažíte se myslet na všechno? Existuje na to vychytávka. Obecný táborový checklist, který vám může usnadnit další plánování a nebo vás alespoň ujistí, že jste na nic nezapomněli.

Táborový checklist pro vedení táborů
Křižovatka > Vedení oddílu > Tábory

Najdete ho na Skautské křižovatce a provede vás celým procesem pořádání tábora, od získání potřebných informací a požadavků, ohlášení a požadavků od účastníků až po nastavení výchovných cílů. Zahrnuje také požadavky na vedení tábora a osoby podílející se na jeho zajištění a plánování dalších aktivit spojených s táborem.

Chybí něco?

Pokud jste kápli ještě na něco, co nám v tomhle seznamu chybí, budeme rádi za vaše podněty! Napište do formuláře pod checklistem, přes odkaz: Máte nápad na vylepšení této stránky? A pokud na sebe necháte i kontakt pro případné upřesnění, budeme rádi.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)