Společný seminář OČK 2022: přihlašování spuštěno

O víkendu 19.-20. února 2022 se v Praze uskuteční společný seminář většiny oborů odborných činovnických kvalifikací (OČK). Skautští vzdělavatelé si tak budou moci splnit jednu z podmínek k získání kvalifikace, která opravňuje k účasti ve zkušebních komisích čekatelských a vůdcovských zkoušek.

Společný seminář proběhne na ZŠ a MŠ Smysluplná škola na Lyčkově náměstí v pražském Karlíně. Pokud vládní opatření související s epidemickou situací neumožní konání semináře naživo, proběhne seminář online (stejně jako v roce 2021). Součástí semináře bude také Kurz lektorských dovedností. Na semináři budou zastoupeny následující obory:

  • OČK hospodaření 
  • OČK metodika
  • OČK myšlenkové základy a historie skautingu
  • OČK organizace
  • OČK pedagogika
  • OČK psychologie
  • OČK táboření a bezpečnost
  • OČK vedení oddílu
  • Kurz lektorských dovedností

Veškeré informace k semináři včetně přihlášky najdete na webu ock.skaut.cz. Přihlašování se uzavírá 15. prosince 2021 - k účasti na semináři je třeba zpracovat přípravu, proto uzavíráme přihlášky s předstihem.

Kontakt: Jaroslav Petřík - Australan, australan@skaut.cz