Skautský grafický designer / hledáme grafiky pro skautské vydavatelství [ukončeno]

Ráno poladit layout pro skautskou kuchařku nad hrnkem super filtru, po obědě se s kolegy přátelsky pohádat nad výběrem ilustrátora pro metodickou brožuru a odpoledne si doťuknout tisková data merche pro vánoční prodej.

Zní ti to povědomě? Nebo aspoň lákavě? Takhle to u nás běžně vypadá! Jsme skautské kreativní vydavatelství. Připravujeme většinu skautských tiskovin i online komunikace > zejména časopisy, metodiky, knihy, kampaně, ale také merch a deskovky. Naše práce je rozmanitá: často přijímáme zakázky od Junáka – českého skauta, část jsou naše výtvory pro radost. Všemu, co děláme, se snažíme dávat slušivý vizuál, a protože je práce stále více, hledáme grafiky: na externí i interní spolupráci.

Buď u toho! Přihlas se, ať už stojíš o stálý úvazek nebo příležitostnou spolupráci

Proč k nám chtít?

• zajímavé projekty, které tě budou bavit a naplňovat (více na webu design.skaut.cz)
  • prostor pro osobní růst (jsme firma, která teď hodně roste, a stále zkoušíme něco nového)
  • prostor pro realizaci vlastních vizí a nápadů
  • volitelné  pracovní vytížení (práce na fakturu či pracovní poměr)
  • flexibilní pracovní doba (a dle dohody možnost částečné práce na dálku)
  • kancelář v centru Prahy
  • stravenky / sick days / workshopy / akce pro zaměstnance
  • neformální prostředí, přátelský tým, kávový klub
  • dobrý pocit ze zvyšování úrovně skautské kreativy
  • 5 týdnů placené dovolené + až 1 týden dobrovolnické dovolené na navíc

Koho hledáme?

Hledáme primárně zkušeného in-house grafika*čku, který*á nám pomůže s narůstajícím objemem práce. Chceme pohodového parťáka*čku do týmu, který*á bude do naší společné práce promítat své nápady a vytříbený vkus.

Co bys měl*a umět?

• Neztratíš se na poli grafiky odpovídající roku 2023. Zvládneš samostatně uchopit proces tvorby grafických návrhů, máš nápady a nebojíš se je prezentovat.
  • Grafické znalosti ti nejsou cizí. Prostředí Adobe CC zvládáš na jedničku, máš praxí podložené znalosti typografie a základů polygrafie.
  • Jsi rovnocenný parťák. Umíš dávat a přijímat konstruktivní kritiku a učit se z ní, jsi samostatný*á, iniciativní, nebojíš se říct si o pomoc a umíš poskytovat zpětnou vazbu.
  • VÝHODA: Znáš skautské prostředí. Máš ponětí, jak to ve skautských oddílech funguje, a umíš směrovat kreativní proces v souladu se skautskými hodnotami. Víš, co vedoucí i děti od naší práce očekávají.
  • VÝHODA: Budeš umět něco navíc. Fotit, natáčet, promýšlet loga, ilustrovat, koncipovat weby…

Zaujalo Tě to? Neboj se přihlásit a přilož své portfolio. Budeme rádi, pokud bude rozmanité a aktuální.

Více o nás se dozvíš na našem webu design.skaut.cz

Pokud máš zájem > očekávej následující proces:

První krok: Odpovíš na tento inzerát + přiložíš své portfolio (odkaz na web nebo složku v G drive) bude uzavřen 12.11.2023

Druhý krok: Uchazečům*kám, kteří mají solidní portfolio, pošleme online dotazník > v tom nám odpovíš, zda preferuješ práci in-house, nebo jen občasnou spolupráci / jaké máš úrovně skillů v různých grafických oblastech, ap. Přiložíš stručný životopis a krátce napíšeš, proč u nás chceš pracovat.

Třetí krok: Po vyplnění dotazníku se Ti do dvou týdnů ozveme s dalšími kroky. Pak si případně domluvíme termín pohovoru, nebo si jen zavoláme a hodíme řeč o tom, jaké externí zakázky bys od nás chtěl*a dostávat.

Těšíme se!

Skautský kreativní tým