Setkání k nemovitostem 2025 se blíží. Zapište si termín

Tradiční setkání všech správců, vlastníků nemovitostí, zájemců o koupě tábořiště, a všech zájemců o lepší péči o svou klubovnu či základnu, v pořadí již pátý ročník, se začíná chystat. Proto si zapište do diáře důležitý termín 7.-9. 2. 2025.

Setkání bude od pátku do neděle hostit Kaprálův Mlýn v Ochozu u Brna.

Přihlásit se na SETKÁNÍ K NEMOVITOSTEM.

Akce se mohou zúčastnit všichni se zájmem o nemovitosti. Můžete tak přijet konzultovat, nebo představit vlastní záměr, ale také přijet se pouze podívat a nechat se inspirovat ostatními.

Předpokládaná témata setkání:

• Představení Strategie 2030 v oblasti nemovitostí a diskuze nad jejím naplňováním
  • Vše o tábořištích

• představení jednoho z cílů Strategie
    • vše o zajištění vlastního tábořiště od jeho vyhledání, až po nákup a jeho údržbu vč. možností financování
  • Chceme stavět, nebo rekonstruovat

• Využití voleb do zastupitelstev měst a obcí pro stavbu své klubovny
    • Možnosti financování výstavby, nebo rekonstrukce vč. lokálního fundraisingu
    • Inspirace z již realizovaných projektů
    • Moudrá klubovna jako jedna z možností výstavby nové klubovny
    • Stavební legislativa, aneb jak se vyznat v džungli předpisů, norem a požadavků
  • Personalistika: zapojení dobrovolníků, budování týmů kolem základen, tipy na efektivní správu nemovitostí
  • Financování a ekonomika provozu kluboven a základen, fundraising
  • Dobré tipy, efektivní a praktický provoz klubovny, nebo základny
  • Kořenové čističky, mokřadní střechy, fasády a záhony

Součástí setkání je také tradiční vzájemné sdílení zkušeností, představení a možnost konzultace vlastních projektů.

Další podrobnosti a konečnou podobu programu brzy zveřejníme.

Těšíme se na setkání s vámi.
Jan Mesl – Mýval, manažer pro oblast nemovitostí

nemovitosti@skaut.cz