Roverská porada se bude konat 3.-5. 11. v Havlíčkově Brodě. Přidáš se?

Roverská porada letos bude. Má termín a místo. Zapiš si je do diáře a zvaž, zda se přidáš i do týmu organizátorů. Jsi vítán*a.

Zapiš si

  • termín: 3.-5. 11. 2023
  • místo: Havlíčkův Brod

Vše další bude brzy upřesněno. 

Co je Roverská porada?

Celostátní víkendová akce zaměřená na rovering. Co můžeš očekávat letos? V hnutí probíhají diskuze nad velkými otázkami roveringu (probíhá revize roverského programu, řešení strategického tématu) - toho si jistě dotkneme. Akce však nebude jen strategická a diskuzní, ale i zážitková - načerpáš inspiraci a odpovědi na otázky, které tě posunou v tvé péči o roverskou skupinu, se kterou působíš. Akce se plánuje až pro sto lidí.

Jeden z hlavních cílů je rozšířit řady lidí, kteří se o rovering aktivně zajímají a propojit je. Buď u toho!

Přidej se do týmu

Letos akci povede Mirek Havránek a moc se těší, že ji bude dělat s týmem podobně nadšených lidí do roveringu. 

Máš chuť pomoci se zázemím akce? S programem? Láká tě promýšlení diskuzních nebo zážitkových témat? Máš chuť být u vymýšlení přesné podoby akce - pro vše je aktuálně prostor. Stačí se ozvat Mirkovi na mirek.havranek@skaut.cz.