Roverská hra Grand Chase – Na hraně dimenze

Již za dva týdny proběhne velká roverská hra v Praze a my máme stále volná místa! Můžete se těšit především na akční interaktivní hru využívající prvky moderních technologií.

Představujeme Vám 5. ročník neotřelé roverské hry, ve které se pokaždé objevují jiné zajímavé herní prvky.

V minulých ročnících jsme jako herní rekvizity/​prvky využívali např.: komunikaci z telefonních budek v centru Prahy, skutečné zvířecí orgány s jejich následnou demonstrací, trackování pohybu postav pomocí GPS a datových nosičů s tajnými informacemi.

Letos poprvé se bude hra konat ve velkém formátu pro všechny rovery a rangers. Můžete očekávat akční interaktivní hru využívající moderní technologie. Ústředním prvkem bude profesionálně naprogramovaná hra, skrze kterou budou hráči v reálném čase moct zabírat strategické body v centru Prahy, bojovat, získávat suroviny, cestovat do jiné dimenze a mnoho dalšího. Akce je otevřená i pro rovery a rangers z jiných skautských krajů.

Přihlašování je stále otevřené! - přihláška na akci.

Kromě účastníků hledáme i nadšence, kteří budou chtít pomoct s realizací hry – servis tým. Pokud tě tato nabídka zaujala, kontaktuj nás na: grandchase@skaut.cz

Informace o akci:

📌 Den: sobota 14. 10. 2023

📌 Čas: odpoledne (cca od 14:00 do 20:00)

📌 Místo: centrum Prahy (převážně Staré Město a Malá Strana)

📌 Max. počet lidí: 200 lidí

📌 15+ (cílená věková kategorie 15-26 let)

Budeme se těšit na setkání! :)

Za organizační tým

Patrik Kouba - Procesor
zpravodaj pro vzdělávání KRJ Praha