Registrace na HelpDesk 2023 je spuštěna od 17. listopadu

Letošní HelpDesk se uskuteční 31. 3. – 2. 4. 2023 ve Františkových Lázních. HelpDesk je celostátní akce pro týmy střediskových, okresních či krajských rad. Domluvte se tedy v týmu, abyste společně mohli sdílet získané informace a zkušenosti a aplikovat je právě u vás. Zaregistrujte se v co největším počtu na akci od 17. listopadu 2022.

Nezapomeňte si akci zapsat do kalendáře, aby ji nemohla vytěsnit nějaká jiná. V jaké sestavě vyrazíte? Doporučujeme přijet s více lidmi z vašeho týmu.

Další informace najdete v následujícím článku a veškeré informace včetně registrace na webu helpdesk.skaut.cz.

Připojte se a sledujte událost HelpDesk 2023, nebo informace tady na Zpravodajství, aby vám neuniklo přihlašování a další podrobné zprávy o akci.

Stojí před vaším týmem nové výzvy? Přijeďte s nimi pohnout na HelpDesk!

Děkujeme a těšíme se na Tebe
Tým HelpDesku