Přihlas se na Poradní skálu, setkání pro všechny vedoucí světlušek, vlčat, žabiček a benjamínků

Šestkový systém, rok se smečkou vlčat, jak na cestičku světlušek, rituály u vlčat a světlušek, hry pro benjamínky a mnohé další programy se uskuteční 6.-8. října 2023 v Letohradě. Poradní skála čeká na všechny, kteří se chtějí vzdělávat, potkávat a inspirovat se vzájemně.

Slyšíš slovní spojení Poradní skála poprvé? Nastraž uši. Poradní skála je vzdělávací akce s dlouholetou tradicí, které se můžeš stát také součástí.

Vedeš vlčata, světlušky či žabičky? Pomáháš u oddílu benjamínků? Chceš si vyzkoušet práci se symbolickým rámcem? Rozšířit znalosti ohledně šestkového systému? Prožít krátký výlet se zapojením všech výchovných nástrojů? Promýšlíš, jak povzbudit vaši oddílovou radu? Pokud sis odpověděl*a alespoň jednou ano, tak:

1) Podívej se na stránku Poradní skály

2) Přihlas se! (Přihlašování spuštěné 1.9. v 8:00)

3) Přijeď 6. října do Letohradu!

Na všechny přihlášené se těší

Pavla Sýkorová - Gymi
koordinátorka programových projektů