Představení Rychlé šípy 28. září v Brně: přijďte oslavit 20 let Skautské nadace Jaroslava Foglara

Skautská nadace Jaroslava Foglara si připomíná 20 let svojí existence. Při této příležitosti jsme v květnu v Praze vypravili foglarovskou tramvaj a 28. září pořádáme speciální divadelní představení Rychlé šípy v nastudování Těšínského divadla v Brně.

Zveme vás a vaše děti, bude nám ctí setkat se i zde s podporovateli a příznivci Skautské nadace a díla Jaroslava Foglara.

Využijte příležitost získat před představením od přítomných zástupců Skautské nadace a její správní rady informace z první ruky o tom, jakým způsobem podporujeme výstavby a renovace skautských kluboven po celé ČR.

Přivezeme i podzimní novinky z Jestřábova dobročinného obchodu, výroční TamTam o práci Skautské nadace a připravujeme i speciální výroční vstupenku pro návštěvníky.

Termín je ve středu 28.9. (státní svátek), hrajeme od 17 hod, prostor CoLabs na Kounicové 22 v Brně (Sokolský stadion).

Vstupenky je možné zakoupit přes GoOut: https://bit.ly/​RychleSipyBrno

Máte dotaz? Napište nám na magdalena.cerna@skaut.cz

Těšíme se na vás!

Za Skautskou nadaci Jaroslava Foglara