Poslední výzva! Sleva 20% na propagační předměty. Tipy na to, co se vyplatí pořídit nejen pro nábory

Je tu poslední šance získat kód na 20% slevu na všechen propagační materiál na skautském obchodě skaut.cz/obchod. Pokud plánujete nábor nových členů a potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky, je to jeden ze způsobů, jak na to.

Co do oddílu se slevou 20% můžu pořídit?

Prodejní akce se slevou 20% trvá do 30. 9. 2021 a můžete ji uplatnit na úplně vše (kromě frisbee, prémiového zboží a šperků). Přečtěte si tento článek, který vás upozorní na letošní možnost získání náborových produktů zdarma a nasměruje vás, kde najdete další užitečné informace, rady a tipy. 

>> Zaregistrovat se k náborům, získat slevu 20% na všechno a náborový balíček ZDARMA  <<

Pomoho by vám mít na rozdávání letáky, samolepky, tašky, sešity a propagační časopisy? Prohlédněte si přehledně v tabulce celou nabídku náborových materiálů. Objednávku je určitě šikovné rozšířit a pobrat toho rovnou víc najednou – ať zbytečně neplatíte víckrát poštovné. V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete širokou nabídku publikací, včetně skautské beletrieskautské metodiky a veškerého skautského vybavení. 

Další informace k Náborům najdeš v samostatné sekci Křižovatky. Dostaneš se do ní kliknutím na tento odkaz.

Za TDC Petra Daněčková (Peťule) redaktorka interní komunikace