Pomůžeš nám s Valným sněmem?

Chceš se podívat se na skautský Valný sněm? Vidět na vlastní oči, jak se tam jedná? A ještě k tomu mít možnost přiložit ruku k dílu? Není to zrovna Tvůj splněný sen?

Pokud ano, tak nám pomoz, budeme moc rádi!

Přidej se do našeho skvělého týmu a věnuj alespoň 1 den (nebo víc :) svojí dobrovolnické práce. Rádi tě zapojíme do příprav a organizace této akce :) Kromě pocitu z dobře odvedené práce Ti odměnou bude víkendový pobyt v Praze, zajištěné ubytování i strava. 

Mimořádný Valný sněm by měl být jednu květnovou či červnovou sobotu. O čase a místě se teprve jedná, ale v každém případě to bude velké:) Můžeš vzít i kámoše nebo celý oddíl starších dětí (na sčítání hlasů budou jistě skvělé :)

Dobrovolníky hledáme zejména na:

  •  registraci delegátů 
  •  přípravu prostor
  •  zajištění občerstvení a stravování
  •  elektronické sčítání hlasů
  •  péče o hosty a vystavovatele
  •  příprava ceremoniálů (zahájení a zakončení)

Tak s kým se můžeme těšit na spolupráci? Napiš mi prosím přímo na ludmila.hobzova@skaut.cz, co by Tě nejvíc bavilo :)

Za organizační tým

Ludmila Hobzová - Lída
Ondřej Peřina- Jerry