Online setkání: Kapacity skautského vzdělávání v každodenní praxi oddílů/středisek a celé organizace

12. října 2022 v 19:30 se uskuteční online setkání, na kterém proběhne diskuze o současných kapacitách skautského vzdělávání a o možnostech další podpory ze strany Ústředí. 

Srdečně zváni jsou nejen současní a budoucí vzdělavatelé, ale také činovníci, kteří o vzdělavatelské dráze teprve uvažují, výchovní zpravodajové, vůdci a vedoucí, které trápí, že se jejich roverům a rangers nedaří na kurzy dostat, a další zájemci, kterých se dané téma dotýká, nebo těm, kdo hledají nové příležitosti ke skautské službě.

Společná diskuze by nám měla pomoci vytvořit si komplexnější obraz aktuální situace, a proto bychom se rádi ptali na to, jak se současná situace kolem dostupnosti kurzů projevuje přímo ve vašem okolí. 

Chceme probrat také možnosti, jak společně situaci dále řešit. Připomeneme možnosti podpory ze strany ústředí a některé konkrétní plány.

Celé setkání proběhne na TOMTO odkazu. Událost na FB je ZDE.

V případě dotazů se obracejte na email simona.kubatova@skaut.cz.

Těšíme se na setkání!

Simona Kubátová
koordinátorka vzdělávacích týmů

Filip Hlavinka - Mukóki
zpravodaj VRJ pro vzdělávání