Největší evropské setkání skautů se blíží, staň se jeho součástí!

Tyhle prázdniny rozhodně nuda nehrozí, protože ve dnech 2. – 12. 8. 2022 bude Výstaviště v pražských Holešovicích plné skautů ze všech koutů Evropy s jediným cílem: užít si báječnou atmosféru CEJ! Mimochodem, věděli jste, že historie pořádání této akce sahá až do doby první republiky?

Po 25 letech se do Prahy vrací Středoevropské Jamboree (zkráceně CEJ). Pokud jste někdy slyšeli o mezinárodním Jamboree, tak toto je o trochu střídmější a dostupnější evropská verze. Můžete si však být jistí, že i z CEJ si odvezete hromadu zážitků, nových přátel a inspirace jak pro sebe, tak pro oddíl. V minulosti nad kempem CEJ létal dron, který jsme se učili pilotovat, mohli jste potkat hromadu skautů potetovaných hennou po celém těle, vyzkoušeli jsme si kování v ohni nebo divoce tančili v barevné mlze. Večery patřily koncertům, divadlu, filmům a dalším aktivitám.

Každá z pořadatelských zemí (a  letos je to právě Česká republika) chystá pro účastníky pestrý program, včetně zajímavých výletů a dává si záležet na tom, aby CEJ pod jejím vedením stálo za to a dlouho se na něj vzpomínalo. Zajistit zajímavý program a dobré zázemí pro stovky účastníků z celé Evropy, to chce kvalitní organizační tým! Pokud ještě nemáš plán na první srpnový týden a máš pocit, že tvé jedinečné schopnosti a elán zahálí, máme pro tebe skvělou nabídku! Mezinárodní servisní tým CEJ (zkráceně IST) totiž stále přijímá posily do svých řad!

Co nabízíme novým členům týmu?

 • Možnost podílet se na organizaci velké mezinárodní akce v týmu pohodových lidí z celé ČR
 • Dny nabité zajímavou, kreativní, ale i náročnou prací v zázemí akce, prokládanou odpočinkovějšími úkoly v rámci týmu
 • Přímé zapojení se do realizace programu pro účastníky CEJ 2022 
 • Spaní v úžasných prostorách Pražského výstaviště
 • Privátní Chillout zónu pro IST s hromadou čerstvého ovoce, zeleniny a čerstvé pitné vody
 • Nabitý večerní program na stage i mimo něj
 • Spoustu nových přátel a kontaktů z ČR i ze zahraničí
 • Volný den, který budete moci využít dle svého (třeba se zapojit do některého z programů nebo vyrazit na prohlídku Prahy)
 • Možnost pozvat během návštěvního dne na CEJ 2022 i rodiče a kamarády
 • Certifikát o práci pro Mezinárodní servisní tým CEJ 2022, který se bude pěkně vyjímat v profesním životopisu nebo třeba v přihlášce na Erasmus


Hledáme právě tebe?

 • Je ti 18 let a víc
 • Zvládáš se domluvit anglicky alespoň na úrovni B1 a více
 • Není ti cizí schopnost nadchnout se pro věc a aktivně přiložit ruku k dílu
 • Máš možnost zúčastnit se několik dní před akcí, a po akci, stavby a bourání kempu pro účastníky
 • Cítíš motivaci pro práci s lidmi a pro skauting
 • Uznáváš základní morální hodnoty skautů
 • Zodpovědnost a spolehlivost je ti vlastní
 • Máš chuť poznat nové lidi, národy a jejich kulturu
 • Je v tobě odhodlání něco nového se naučit, dozvědět a rozvíjet svůj potenciál

Chceš být součástí skvělé bandy lidí, kterou pojí nadšení pro skauting a tuhle akci Máš pocit, že mluvíme přesně o tobě? Pak neváhej a přihlas se do IST týmu CEJ 2022!

Hlásit do týmu se můžeš na e-mailu: info@cej2022.cz nebo vyplněním registračního formuláře.
Více informací o CEJ najdeš na www.cej2022.cz