Nastartuj se do nového skautského roku: načerpej energii na Kaprálově mlýně!

Druhý zářijový víkend proběhne na Kaprálově mlýně Setkání výchovných zpravodajů. Jedná se o vzdělávací víkend nabitý programy, setkáváním, vzájemnou inspirací a prostorem k zamyšlení. Zveme nejen výchovné zpravodaje, ale i vedoucí oddílů a každého, kdo se na střediscích či výše zabývá výchovou. 

Uvolnilo se několik míst, proto otevíráme dohlášky. Přihlásit se můžete do neděle 5. září na webu sevyz.skaut.cz. Na webu najdete i seznam všech programových bloků a lektory, se kterými se na Mlýně potkáte. Celá akce je family-friendly, lze tedy přijet i s malými dětmi. Základna je již naplněná, je však možno přijet s vlastním stanem. 

Tak šup na sevyz.skaut.cz. Uvidíme se 10.-12. září na Mlýně! 

Bližší informace: 

Jaroslav Petřík - Australan  Koordinátor výchovných zpravodajů