Najdou vás nováčci? Zkontrolujte, zda je vaše klubovna, základna či tábořiště správně na mapách

Už v těchto dnech začínají rodiče pomalu hledat vhodné aktivity pro svoje děti. Pokud bude vše jako v minulých letech, začne teď zájem pomalu růst, během září dosáhne vrcholu a v průběhu října začne pomalu opadávat.

Blíží se další vlna aktualizace údajů o našich klubovnách, základnách a tábořištích na mapách Googlu a Seznamu. Je proto nutné aktualizovat tyto údaje ve skautISu nejpozději do 5. září 2021. Jen tak si zajistíte, že budete mít do nového školního roku údaje v mapách aktuální. Všechny informace najdete na www.skaut.cz/nabory.

Proč je důležité udržovat ve skautISu informace o klubovnách a termínech schůzek aktuální?

Přejít na návod na Křižovatce

Co teď dělat?

Pokud chcete mít co nejlepší informace pro angažované rodiče hledající aktivity pro své děti a další zájemce o vaše skautské ubytování, stačí jenom:

  1. Zkontrolovat údaje ve skautISu na popsaných záložkách a případně je aktualizovat – do 5. 9. 2021 včetně.
  2. V případě problémů nebo v případě zájmu spravovat svůj záznam na Google mapách psát na podpora@skaut.cz.

Zaregistrujte se a získejte materiály k náborům

Už je váš oddíl zaregistrován a získali jste tak nárok na náborový balíček plný šikovných propagačních materiálů zdarma? K tomu získáváte navíc slevu 20 % na další propagační materiály, dokoupit je můžete na skaut.cz/obchod. Pro více informací je na Křižovatce k dispozici sekce www.skaut.cz/nabory.

Jan Chmelař asistent organizačního zpravodaje

Petra Daněčková (Peťule) redaktorka interní komunikace