Mikulášský víkend hledá nové lidi do týmu, utvářej jeho letošní podobu i ty

Sháníme nadšené rovery a rangers, kteří by se chtěli podílet na podobě letošního Mikulášského víkendu (MiQuiku) a vyzkoušet si, jak vzniká akce pro stovky účastníků. Hledáme inspirativní lidi, kteří se nebojí výzev a troufají si je originálně zdolávat. Níže najdeš tři pozice, ke kterým máme jasné požadavky a které čekají na své zaplnění, ale také informaci, že se nebráníme ani spolupráci na jiných činnostech. Ozvi se nám na info@miquik.cz.

MiQuik je jedním z největších roverských setkání, které se každoročně koná začátkem prosince v Praze. Nabízí prostor pro oprášení dávných skautských přátelství či navázání nových, ale také pro seberozvoj a uspokojení vlastní kulturní, intelektuální, společenské či kulinářské touhy. Víkend je rozdělen do čtyř subakcí, z nichž každá skýtá jiný druh zážitku, od inspirativních a vzdělávacích programů až po možnost zasycení žaludku na závěr MiQuiku. Každý účastník si před Víkendem zvolí, které z podakcí chce zažít, a na ty se přihlásí.

***

Teď už ale k výše inzerovaným pozicím – která z nich je ta pro tebe?

Utvářej podobu Polibku múzy

Letos se nám uvolnilo místo šéfa Polibku múzy. Sháníme tedy někoho, kdo se nebojí usměrňovat a řídit tvůrčí proces v zaběhlém týmu, vnášet nové podněty stran programové náplně akce a koordinovat přípravy s týmy ostatních subakcí.

Na tomto místě potřebujeme někoho organizačně schopného, se zájmem o kulturu a chutí chystat v přátelském kolektivu zaběhlého týmu náplň večera tak, aby bavil i inspiroval stovky účastníků. Velmi vítanou je účast na některém z předchozích ročníků Polibku múzy, znalost povahy akce a zkušenost s připravováním větších akcí pro alespoň 50 účastníků. Výhodou je také absolvence vůdcovské zkoušky.

Utvářej podobu Nedělní snídaně

Hledáme mezi sebe člověka nebo vícečlenný tým, který by se nebál zhostit příprav Nedělní snídaně. Láká tě příležitost chystat akci pro desítky lidí a dopřát jejich chuťovým pohárkům zážitek blížící se galaktické exkurzi? Jsi náš člověk! Zn: Nutným předpokladem je láska k jídlu a touha ji šířit.

Utvářej podobu webu MiQuiku

Pro nově vznikající webové stránky Víkendu pátráme po člověku, který by se chtěl zapojit do tvorby jejich primárně textového obsahu. Součástí bude taky mapování historie akce. Hodil by se nám někdo, kdo rád píše, gramatiku ovládá bez obtíží, nevadí mu se ptát a odpovědi třeba i hledat v archivech.  

***

Na oplátku nabízíme příležitost načerpat nové zážitky a zkušenosti v bezpečném a přátelském prostředí, získání bezprostřední zpětné vazby od účastníků i dalších organizátorů a možnost zúčastnit se zbytku víkendového programu zadarmo. Ale ruku na srdce, co je cokoliv z toho v porovnání s pocitem zadostiučinění po skončení vydařeného Víkendu?

Jestli tě kterákoliv z pozic oslovila a chceš si vyzkoušet, jaké to je připravovat akci pro rovery ze všech koutů republiky, napiš Uzlíkovi na mail info@miquik.cz se základními informacemi o sobě a odůvodněním, proč bychom na danou pozici měli chtít zrovna tebe. Těšíme se!

Žádná z nabídek tě úplně neoslovila, ale přesto se chceš do příprav Víkendu zapojit? Ozvi se nám se svou představou, jak bychom tě mohli zapojit, a zkusíme se domluvit.

Se stiskem levice Uzlík – Matěj Knop

#utvářej #miquik