Kniha stripů o skautech – Buď pobaven i ty!

I  když v Česku funguje už přes dva tisíce skautských oddílů, jsou věci a zážitky, které máme všichni společné. Vtipy o hlučných vlčuškách, chození mezi stany a povodních na táborech dělá každý z nás, nově ale tento skautský folklór vychází i v komiksové podobě! 

Autorka Petra Divišová (Pídý) se nebojí střílet do vlastních řad, poukazuje na naše skautské stereotypy i na absurdní situace. Nad těmito kraťoučkými stripy se jistě zasměje každý z nás!

Lehké kapesní zpracování je ideální na cesty i na tábor. Hlavně ho ale ocení všechny věkové kategorie od světlušek po vedoucí. Hodí se jako bezva odměna do celoroční hry nebo za závody.

V rámci předtáborové akce na komiksovou knihu platí speciální množstevní sleva – při nákupu nad 5 kusů bude od každého z nich v košíku odečteno 10 korun.

Koupit na skaut.cz/obchod

Další nabídka publikací

Nezapomněli jste na něco z další nabídky skautských knih? V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete širokou nabídku publikací, včetně skautské beletrie, skautské metodiky a veškerého skautského vybavení. 

Petra Daněčková – Peťule redaktorka interní komunikace