Junák – český skaut hledá lídra projektu “Skautská tábořiště a klubovny” [ukončeno]

Členská základna Junáka – českého skauta dlouhodobě roste a potýká se s nedostatečnými kapacitami kluboven, tábořišť a základen. Obsazujeme proto novou pracovní pozici, pro kterou hledáme lídra projektu, jehož cílem je zvýšení finančních prostředků a vybudování kapacity pro rozvoj zázemí pro skauting v Česku. Konkrétně pro nákup nových pozemků na tábořiště, pro opravy stávajících a stavby nových kluboven.

Hlavním úkolem vedoucího projektu bude:

• spoluvytváření a řízení dlouhodobé strategie pro nákup nových pozemků, pro opravy stávajících kluboven a výstavbu nových
  • vedení projektového týmu, spolupráce s odborníky a radou projektu
  • příprava, dohled a realizace fundraisingové strategie
  • vyhledávání a oslovování významných donorů, navazování dlouhodobé spolupráce s dárci a partnery projektu
  • reportování vedení organizace o stavu projektu
  • sdílení strategií, zkušeností a příkladů dobré praxe

Nabízíme:

• podporu kolegů i externích odborníků a pestrou spolupráci se skautskými jednotkami
  • nástupní mzda obvyklá pro vedoucí pracovníky v kanceláři ústředí Junáka - český skaut, součástí mzdy budou bonusy za plnění cílů a projektů.

Tou pravou / tím pravým jsi pro nás, jestliže:

• jsi rozeným lídrem a tahounem, s chutí odvádět skvělou práci
  • souzníš s hodnotami skautingu
  • máš zkušenosti ve fundraisingu nebo v obchodu
  • máš chuť osobně oslovovat potenciální dárce (náplní práce není psaní grantových žádostí)
  • jsi komunikativní a máš příjemné vystupování
  • máš už něco za sebou, ale stále se chceš učit novým dovednostem
  • máš strategické a analytické myšlení
  • umíš vést tým a motivovat lidi k dosažení společných cílů

Velkou výhodu bude, pokud máš:

• zkušenost v oblasti nákupu, výstavby a oprav nemovitostí, například ze svého osobního života nebo dokonce zkušenost s výstavbou, nákupem nebo rekonstrukcí skatuské klubovny nebo střediska
  • znalost anglického jazyka pro případ komunikace s cizojazyčnými partnery

Poznáváš se v tomto profilu a máš chuť dělat dobrou věc? Neváhej nám poslat svůj životopis spolu s několika slovy o tom, proč chceš pracovat s námi a jako vedoucí projektu, na adresu vendula.petnikova@skaut.cz. Všem zájemcům se ozveme a vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Nástup předpokládáme v lednu 2024 nebo podle domluvy. Nabízíme plný úvazek s flexibilní pracovní dobou.

Těšíme se na osobní setkání!

Za Kancelář ústředí
Vendula Pětníková – Bylinka, vedoucí Kanceláře ústředí