Jaké jsou nejoblíbenější tarify v STS?

Skautská telefonní síť je léty ověřeným skautským benefitem. A je stále oblíbenější. Rodinám totiž ušetří 40 až 70 % ve srovnání s běžně dostupnými tarify. Připoj se i ty s celou rodinou a volej do celé sítě Vodafone zdarma. Navíc můžeš získat cenově výhodná data.

Skautská telefonní síť – skaut.cz/​sts

Abychom vylepšili služby Skautské telefonní sítě, oblíbeného benefitu pro členy Junáka – českého skauta, provedli jsme v průběhu března a dubna 2024 kvalitativní výzkum. Z něho mimo jiné vyplynula potřeba zjednodušení a zpřehlednění nabídky.

Protože většina z nás využívá hlavně tři základní tarify, uvedli jsme je nově v ceníku na začátek, abychom zájemcům usnadnili rozhodování. Ušetříš s nimi až 70 % ceny oproti běžným tarifům.

Neomezeně a s daty (ofiko název: Balíček 6)

  • neomezená volání a SMS do všech sítí
  • 7 GB internetu každý měsíc

Občas mrknu na net (ofiko název: Balíček 2)

  • neomezená volání a SMS do sítě Vodafone
  • 100 volných minut a 100 SMS do ostatních sítí každý měsíc
  • 1,5 GB dat každý měsíc
  • Co je navíc, je zpoplatněno pouze minimálně.

Chci nejnižší cenu (ofiko název: Balíček 1)

  • za pár desetikorun měsíčně
  • neomezená volání a SMS do sítě Vodafone
  • 100 volných minut a 100 SMS do ostatních sítí každý měsíc
  • co je navíc, je zpoplatněno pouze minimálně

Další nabídka balíčků

ceníku, který najdeš ve SkautISu najdeš kompletní nabídku tarifů (balíčků). Nově jsme ceníku nahodili skautský kabát a zpřehlednili nabídku služeb tak, aby byl výběr co nejsnazší. Vybereš si jednoduše podle svojí situace. Voláš a občas potřebuješ kouknout na net? Zvol si balíček číslo 2. Potřebuješ volat a psát neomezeně a zároveň chceš mít internet v mobilu? Pak zvol balíček č. 6. Pokud potřebuješ balíček s nejnižší cenou a nevadí ti nemít data, zvol balíček č. 1.

Na Skautské telefonní síti si cením především možnost přidání dalších čísel pro rodinu i volání a SMSky zadarmo v rámci celé sítě Vodafone. Neřeším, zda a jak dlouho si můžu volat se ženou a kolik mi zbývá volných minut. Šetří mi to spoustu mentální kapacity.
Jaroslav Petřík - Australan, středisko Modrý květ Mnichovice, 13. oddíl Bílí vlci

Balíčky s čísly jedna (Chci nejnižší cenu), dva (Občas mrknu na net) a šest (Neomezeně a s daty) jsou v současnosti nejvíce využívané. Vždycky si však můžeš vybrat i z ostatních, které pro tebe mohou být ještě lepší. Třeba balíček č. 11, který ti zajistí absolutní neomezená a nejrychlejší data či neomezená volání i esemesky do všech sítí.

Připoj až 6 dalších čísel

Až 6 tvých blízkých může využívat výhody levných skautských tarifů. V porovnání s běžně nabízenými rodinnými tarify rodina měsíčně ušetří až 40 % celkových výdajů za telefonní služby. Nabídni tedy STS rodině nebo přátelům a společně ušetřete. Pro každé připojené číslo zvol balíček, který uživateli nejvíc vyhovuje. Komu přijde faktura pak můžeš dle svého přání po dohodě s operátorem při sjednávání služby nebo kdykoli později nastavit. Buď bude faktura hromadná a přijde jen tobě, nebo třeba platbu rozdělíš tak, aby faktury přicházely každému číslu zvlášť.

STS ušetřila mně a mým známým za dobu své existence pravděpodobně desítky tisíc, díky za ni.
Jakub Straka – Vikki

Zobrazit přehledný ceník STS

Uživatelská podpora

Dohlížíme na to, aby nabídka byla výhodná a smlouva bez háčků. Pokud budeš mít otázky nebo něco nebude správně, můžeš se nám ozvat na 734 796 339 nebo e-mail telefony@skaut.cz.

Telefonní kontakt pro připojené uživatele je 800 777 791 (Vodafone), email: zamepece@vodafone.cz.

Užitečné odkazy

Za Skautskou telefonní síť
Ondřej Turek – Opičák