Hledáme šikovného vývojáře pro externí spolupráci. Pomoz nám rozvíjet technologii podporující skauting

Skautská energie je projekt, který denně pomáhá tisícům domácností šetřit peníze a zároveň podporuje rozvoj skautingu v Česku. Právě teď hledáme vývojáře, který převezme správu a další rozvoj našeho nového systému správy dat vybudovaného v prostředí Retool.

Co tě čeká?

• Správa a rozvoj Retoolu a databáze klientů Skautské energie
  • Vývoj nových funkcí podle domluvy s týmem
  • Inovace a návrhy na vylepšení nástroje
  • Spolupráce s externími programátory, kteří propojují systém s dalšími službami
  • Bezpečnostní opatření a zajištění ochrany dat

Co bys měl umět?

• Zkušenost s SQL databázemi (MySQL, PostgreSQL) – hlavně práce s daty na front-endu
  • Znalost REST API a ideálně zkušenost s component-based vývojem
  • Výhodou je zkušenost s Retool nebo n8n.io, ale jistě se vše potřebné brzy doučíš
  • Pečlivost a spolehlivost při práci s osobními údaji

Co nabízíme?

• Flexibilní spolupráci s možností pracovat z domova
  • Paušální odměna za správu systému s možností extra výdělků za rozvojové úkoly
  • Smysluplnou práci, kde můžeš ihned vidět výsledky svého úsilí a přínos pro skauting
  • Malý, motivovaný tým, kde tvé nápady mají váhu

Správu ti plynule předá náš současný vývojář, který přechází k novým pracovním výzvám, takže budeš mít dostatek prostoru se s prostředím seznámit.

Více o projektu Skautská energie najdeš na webu www.skautskaenergie.cz.

Zaujalo tě to? Chceš vědět víc o tom, jak můžeš být součástí projektu, který dává smysl? Ozvi se nám e-mailem na tomas.slavik@skaut.cz a domluvíme si schůzku, kde si probereme detaily a možnosti spolupráce.

Tomáš Slavík
vedoucí projektu