Hledáme "brigádníka" co si dokáže poradit se zpracováním dat [ukončeno]

Je ti blízká práce s tabulkami, daty a informacemi uloženými v databázi či jiných zdrojích? Zpracováváš s oblibou různé přehledy a grafy? Láká tě prozkoumat, co o skautské organizaci a jejích členech ukládá informační systém SkautIS a zvládneš se popasovat s analýzou dat? Přijde ti důležité využívat výstupy dat k rozhodování a tvorbě kvalitních projektů? Pak hledáme právě Tebe!

Co budeš dělat?

• Získávat a zpracovávat data ze skautISu - tvorba exportů dat (práce v SQL databázi), tvorba datových přehledů (práce v Excelu a reportovacích nástrojích), zpracování datových podkladů pro ústřední projekty.
  • Tvorba pravidelných reportů z dat organizace i dalších zdrojů, jejich optimalizace a automatizace.
  • Spolupráce na roční zprávě k registraci (o skautské organizaci), komunikace s dobrovolníky i zaměstnanci, kteří potřebují speciální data ze skautISu, nebo pomáhají s analýzami a vizualizacemi dat pro různé projekty.
  • Podpora ústředního IT týmu v kontrolách spravovaných dat v databázi skautISu.

Rozsah úvazku 20 až 40 hodin za měsíc (cca do 0,25 úvazku).

Forma spolupráce dle domluvy (dohoda o provedení práce či fakturace).

Nástup možný ihned, jinak dle dohody.

Co od tebe očekáváme?

• Dobrou znalost práce s SQL databázemi (znalost Microsoft SQL výhodou)
  • Velmi dobrou znalost práce s Excelem, Wordem, Google tabulkami a dokumenty.
  • Analytické myšlení, schopnost dávat informace do souvislostí.
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícnost, samostatnost, pečlivost.
  • Alespoň základní znalost skautského prostředí, chuť se rozvíjet a učit novým věcem.

Výhodou je:

• Znalost programovacích jazyků pro práci s daty (např. Python, R apod.)
  • Znalost analytických a reportovacích nástrojů (např. Google Data / Looker Studio apod.)
  • Znalost skautISu - z úrovně organizační jednotky či vzdělávacích akcí
  • Zkušenost se správou webu ve WordPressu (pro správu obsahu webu skautských otevřených dat)
  • Zkušenosti s prací s demografickými daty, statistikou, práce s mapovými výstupy.

Co nabízíme:

• Práci, která má smysl a kde budeš moct zúročit své (nejen skautské) dovednosti a znalosti.
  • Získáš přehled o dění v celém hnutí a neunikne ti žádná novinka z “ústředí”.
  • Podporu při zaučení i spolupráci v každodenní práci, průběžná školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Možnost práce na dálku či pracovní místo v centru Prahy, volnost pracovní doby při dodržení domluvených termínů úkolů.

UPDATE 14. 2. 20223 : Již máme hodně zájemců, poptávka není aktuální.

Máš-li zájem, napiš nám klidně hned, nejpozději však do 15. 2. 2023 na adresu: kancelar@skaut.cz. Pošli nám pár slov, proč máme vybrat právě tebe a přilož svůj stručný životopis, určitě se ti ozveme.

Ludmila Hobzová
vedoucí Kanceláře ústředí