Explorer Belt zná své vedení. Přípravy obnovené akce pokračují...

Explorer Belt se po letech vrací a nyní zná i své vedení. Jakub „Marley“ Naništa a Barbora „KISSeLINa“ Staňková povedou přípravu i realizaci této jedinečné mezinárodní výzvy pro RS.

V návaznosti na vyhlášené výběrové řízení na vedení Explorer Beltu dnes představujeme dvojici, která bude stát za návratem této jedinečné mezinárodní roverské akce. Jakub „Marley“ Naništa a Barbora „KISSeLINa“ Staňková povedou její přípravu i realizaci.

Oba přinášejí zkušenosti z vedení skautských i roverských akcí a společně se pustí do příprav programu, organizace i samotné realizace Explorer Beltu. Jejich cílem bude nabídnout roverům a roverkám příležitost zažít dobrodružství, poznávání nových míst i osobní výzvy, které jsou s touto mezinárodní akcí neodmyslitelně spojené.

Marley ke svému výběru říká:

„Myšlenka obnovení akce Explorer Belt se ke mně dostala v tu pravou chvíli. Tou dobou jsem přemýšlel, co dál dělat, až předám vedení oddílu. Odpověď mi přišla jako na talíři. Na tuhle skvělou akci jsem vždycky chtěl jet, ale bohužel už jsem ji jako rover nezastihl. Chtěl bych tuto příležitost otevřít všem, kdo jsou nadšení do roveringu, mají chuť zdolávat výzvy a poznávat svět okolo sebe.“

Na spolupráci se těší také KISSeLINa:

„Explorer Belt vnímám jako skvělou příležitost posunout se dál a věřím, že to bude platit jak pro mě, tak pro samotné účastníky. Těším se, že své zkušenosti z roverských akcí využiju k vytvoření zážitku, kde roveři budou moci vystoupit ze své komfortní zóny, objevit neznámé místo a možná o kousek víc poznat i sami sebe.“

Novému vedení gratulujeme a přejeme mnoho energie do příprav. O dalších krocích a možnostech zapojení do obnoveného Explorer Beltu budeme průběžně informovat na Zpravodajství i dalších komunikačních kanálech.

Věra Bílková – Naty, Koordinátorka mezinárodní spolupráce