Chceš získat OČK? Přihlas se na seminář

Na konci ledna 2024 proběhne Seminář OČK, na kterém bude možno získat odbornou činovnickou kvalifikaci z jednoho až dvou oborů, nebo lektorské dovednosti na Kurzu lektorského minima. Přihlašování na seminář je spuštěno a bude ukončeno 15. prosince 2023.

Seminář OČK 2024 proběhne 27.-28. ledna 2024 v Praze. Konkrétní místo bude upřesněno dle počtu zájemců. Přihlašování na seminář je možné na webu ock.skaut.cz, kde najdete podrobné informace o podmínkách účasti jednotlivých oborů.

Kdo chce na Semináři získat odbornou činovnickou kvalifikaci, musí mít zároveň podanou žádost o příslušný obor. Pro většinu oborů je na Seminář třeba zpracovat přípravu, kterou účastník dokládá v rámci Žádosti o příslušný obor OČK. Doporučujeme proto s přihlašováním a žádostí začít co nejdříve, potřebná příprava může být náročná.

Neváhejte a přihlaste se!

Budeme se těšit na viděnou na Semináři!

Simona Kubátová
koordinátorka vzdělávacích týmů