Online seminář se zaměřením na výkazy v podvojném účetnictví

Seminář bude zaměřen na výkazy podvojného účetnictví a je určen především pro hospodáře a členy revizní komise středisek. Skrze výkazy se na jednotku podíváme očima čísel, finančním pohledem. Protože jsou veřejné, je důležité je mít v pořádku!

Kdy: ve čtvrtek 17. června 2021 od 19:00 do 21:00. Kde: ve virtuální místnosti Google meet (podrobné informace zašleme přihlášeným).

Přihlašování přes skautIS zde (do 10. 6. 2021).

Seminář bude zaměřen na výkazy podvojného účetnictví. Řekneme si:

• co najdeme v rozvaze a výkazu zisku a ztrát
  • co by měla obsahovat příloha k účetní závěrce
  • a jak na sebe navazují

Protože jsou výkazy jednotek veřejné, podíváme se i na základní kontroly, které by jednotka měla udělat, než je dá do skautISu.

Cílová skupina: Seminář je především určen pro hospodáře a členy revizní komise středisek.

Lektoři: Blaník – Blanka Radová, Ellie – Jana Godarová

Na setkání s vámi se těší Blanka, Ellie a Olga

Na téma výkazy PÚ bude volně navazovat seminář hospodářská zpráva, jak ji tvořit a jak ji prezentovat na středisku.