Rozmýšlená změna koncepce skautského vzdělávání – přehled podstatných informací na jednom místě

Chcete vědět, jak se vyvíjí plánované změny koncepce skautského vzdělávání? Pak se podívejte do tohoto přehledného rozcestníku.

Jak už jste asi zaznamenali, Odbor pro vzdělávání (ve spolupráci s Náčelnictvem, Výkonnou radou a mnoha dalšími orgány a osobami) se intenzivně zabývá hledáním možných změn koncepce skautského vzdělávání, které by umožnily získávat kvalifikační stupně více činovnicím a činovníkům, než kolik momentálně umožňují naše kapacity.

Je to proces, který už nějakou dobu trvá a odehrává se v něm řada dílčích kroků. Přehled těchto kroků (i předpokládaných budoucích), ale taky souvisejících dokumentů, je nyní zveřejněn v přehledném rozcestníku na Křižovatce.

Už teď vás zveme na online setkání 15. června večer (viz odkaz), kde budeme o stavu změn informovat. Budeme rádi, když se do celého procesu zapojíte spolu s námi.

Děkujeme.

Radek Procyk – Maverick