Zimní expedice Outward Bound pro skauty levněji

Vydej se do zimních podmínek poznat sebe sama, překročit své hranice a najít partu lidí, na které se můžeš spolehnout. Dopřej si týden volna na sněhu, který jen tak někdo nezažije. Teplo táborového ohně, ojíněné stromy, hvězdy na noční obloze a sníh, který křupe pod nohama.

Prázdninová škola Lipnice a její řada Outward Bound pořádá dobrodružné zimní expedice Winter Challenge (v únoru a v březnu).

Vyzkoušíš si, jak si v zimě uvařit jídlo, postavit stan či jak si udržet teplo a ještě si to užít. Nebude to ale jen o putování a táboření: čekej i pravidelná zamyšlení u ohně a povídání, kdy získáš nový náhled na sebe sama, poznáš druhé a odneseš si do života nejednu inspiraci.

Pro skauty je nyní speciální nabídka s 25% slevou - stačí do přihlášky vyplnit SKAUT. Při přihlášení více skautů najednou je možná ještě další individuální domluva.

Outward Bound ale není jen o zimních expedicích. Na webu www.outwardbound.cz najdete již i nabídku na zbytek roku a je z čeho si vybírat! Osobnostní rozvoj v přírodě, v malé skupině, vedený zkušeným lektorem. Příroda, která připravuje překážky a nechává účastníky vykročit ze zóny komfortu. To a mnohem víc je Outward Bound. Vyzkoušej!