Využijte pro nábory šablonu náborového letáčku!

Prázdniny se kvapem blíží a budou vcukuletu fuč. Nenechte se v září zaskočit a začněte rozmýšlet nábory už teď. Pomoci vám může šablona náborového letáčku!

Vybrat si můžete mezi textovou přední stranou nebo přední stranou s fotkami. Zadní stranu využijte pro prezentaci svých zajímavých oddílových aktivit. Poté stačí vytisknout jednu z variant přední strany a doplnit jí tou zadní. 

Nemáte ještě přístup do skautské premium canvy? Získej ho tady: https://bit.ly/canva-navod


Jak na tisk? 

Na jednu A4 se vlezou tři letáčky. Pokud vám nastavení tiskárny neumožní tuto možnost, stáhněte si letáček a např. ve wordu nebo v canvě vložte ručně tři přední strany vedle sebe, které zarovnáte na střed. To samé uděláte na další stránku se zadními stranami letáčku. Pozor na oboustranný tisk, aby vám strany seděly - doporučujeme nejprve zkušební tisk. 

Šablonu najdete na této stránce: http://bit.ly/sablona-naborovy-letacek

Letáček upravte na míru svému oddílu:

Náborům a přípravám na ně zdar!

Tomáš Brettl - Vóřa
redaktor externí komunikace