Václav Laurin ožívá ve Škoda Muzeu

Přijďte si poslechnout jednoho ze spoluzakladatelů firmy Laurin&Klement v digitální podobě, která je součástí výstavy ve Škoda Muzeu. Virtuální avatar jménem Laurin propojuje technologii budoucnosti s historií.

Volba tváře prvního Škoda avatara padla na jednoho z otců firmy Laurin&Klement, což je odkazem na dědictví společnosti ve světě automobilových inovací.

Václav Laurin ožívá ve Škoda Muzeu. V rámci projektu Škodaverse digitální avatar jménem Laurin propojuje budoucnost s historií.

Avatar Laurin je už nyní součástí výstavy ve Škoda Muzeu. Návštěvníci si mohou prostřednictvím interaktivní obrazovky vyslechnout vzdělávací přednášku, kde avatar představí počátky historie společnosti Laurin&Klement a poskytne detaily o prvním vyrobeném voze Voiturette A. Své znalosti si můžete otestovat pomocí zábavného kvízu.

Pokud tedy plánujete návštěvu Škoda Muzea, stavte se a pozdravte našeho spoluzakladatele.

Těšíme se na Vás!
Tým Škoda Muzeum

Odkaz na webové stránky museum.skoda-auto.cz
Facebook Muzea facebook.com/​skodamuzeum