Ústřice 2021 aneb setkání Výkonné rady se svými odbory

Skautský rok se rozjel naplno a všichni máme plné diáře akcí, přesto se povedlo uspořádat setkání Výkonné rady se svými odbory, pracovními týmy, redakcemi skautských časopisů a dalšími dobrovolníky okolo ústředí - Ústřici 2021. 

Přes 30 skautek a skautů se nás sešlo v krásných prostorách Emauzkého kláštera v Praze. Společně jsme přemýšleli nad tím, jak můžeme pomoci k restartu naší organizace i své činnosti, o co nás obohatila činnost na dálku a s čím nyní začít. Bylo milé vidět se po 2 letech zase osobně, společně tvořit, sledovat kam směřuje činnost Výkonné rady, slyšet slova uznání a poděkování od starosty Josefa Výprachtického - Josého. Je před námi všemi hodně práce, tak nám přeji hodně sil a radosti ze spolupráce!

Za organizační tým
Ludmila Hobzová - Lída