Těšíme se v listopadu na nové talenty ve Skautském muzikálu 2024 v Chlumci nad Cidlinou

Už 22.-24. listopadu 2024 se v Chlumci nad Cidlinou uskuteční další ročník Skautského muzikálu. Akce je určena pro skauty a skautky od 7 let z celé republiky a slibujeme vám nabitý program plný hudby, tance a divadla.

Účastníci se mohou těšit na soutěžní přehlídku skautských muzikálů, kde každý oddíl dostane prostor předvést svůj vlastní kus. V muzikálu se propojuje zpěv, tanec i divadelní hra a fantazii se meze nekladou – součástí může být i mluvené slovo a kulisy. Na hudební nástroje se účastníci doprovází sami, případně s pomocí svého vedoucího.

Skautský muzikál ale není jen o soutěži. Připraven je i bohatý doprovodný program, který nabídne taneční a rukodělné workshopy a spoustu příležitostí k setkávání a navazování nových přátelství.

Ubytování bude zajištěno v základní škole a o stravu se postará školní jídelna.

Nezávazně se přihlásit je možné již nyní na webu www.skautskymuzikal.cz. Konečnou přihlášku s platbou je potřeba odeslat nejpozději do 31. 10. 2024.

Najdete nás ina FacebookuInstagramu.

S případnými dotazy se obracejte na email skautskymuzikal@skaut.cz.

Už se na Vás těšíme!

Za přípravný tým,