Táborová ordinace – skvělý pomocník každého zdravotníka

Zdravotníci, vedoucí oddílů, vedoucí táborů, zbystřete! Právě vychází publikace, kterou chcete mít v táborové knihovně. Jmenuje se Táborová ordinace.

Taky jste si ze zdravotnického kurzu odnesli hlavně to, jak správně provést masáž srdce, jak ošetřit tepenné krvácení a pneumotorax? První pomoc je samozřejmě zásadní (vždyť jde mnohdy o život!), v realitě tábora pak ale zdravotníka zaměstnávají spíš klíšťata, alergie, pravidelně užívané léky, stýskání a nosy spálené od sluníčka. Jak porozumět specifikům dětského věku, jak vyzrát administrativu nebo hygienu, jak se zorientovat v právních aspektech? S tím, co vám na kurzu (možná) neřekli, poradí Táborová ordinace.

Ochutnávka zde

Tato nadmíru praktická kniha se právě tiskne. Chcete ji stihnout ještě před táborem? Dejte nám na sebe e-mail a my vás jednorázově upozorníme, až bude k dostání na www.obchod.skaut.cz.

Za TDC
Anežka Jakubcová