Svojsíkův závod 2023 je za námi. Co bude dál?

Rok je skoro u konce a s ním i Svojsíkův závod, který v září zakončilo Celostátní kolo. Štáb Svojsíkova závodu tak předal pomyslné žezlo Závodu vlčat a světlušek, který bude probíhat příští rok. Nás ale zajímá, jaký pro vás Svojsíkův závod byl a jaký chcete aby byl dál!

Předně chceme za Štáb Svojsíkova závodu poděkovat všem pořadatelům, ať už základních, krajských nebo celostátního kola. Bez vás by to nemohlo proběhnout a družiny si odvést cenné zážitky a zkušenosti. Velký dík taky patří družinám, které na závody přijely!

autoři fotek:  Martin Jiránek - Rex & Matyáš Němeček - Ředkev

Další ročník Svojsíkova závodu nás čeká až v roce 2025, což tvoří skoro roční prostor pro to promyslet a zamyslet se nad tím, jak co funguje a kde je potřeba něco zlepšit. Chceme ten prostor zkusit využít, ale k tomu potřebujeme zpětnou vazbu vás, kteří jste závod zažili na vlastní kůži. Je jedno, zda jste byli v roli organizátora nebo účastníka. Formulář je nachystaný k vyplnění i pro ty z vás, kteří se letos neúčastnili. 

Prosíme všechny o zanechání své zkušenosti, o sdílení svých postřehů ve formuláři, který jsme vytvořili. Formulář najdete tady.

Budeme moc vděční, když si na něj najdete chvilku. Pokud v něm nenajdete prostor pro to nám říct všechno, co chcete, pište na svojsikac@skaut.cz. Zároveň pokud je mezi vámi někdo, kdo má chuť a čas se zapojit do posouvání Svojsíkova závodu, neostýchejte se nám ve formuláři nechat kontakt. Ozveme se vám a pomoc uvítáme!

Za tým Štábu Svojsíkova závodu,
Ywen - Eliška Omelková