STS se mění. Více dat, volání v celém Vodafone zdarma, více SIM na rodinu a trochu vyšší ceny. Prostuduj novou nabídku a připoj sebe i své blízké

Ve spolupráci s Vodafone jsme pro skauty a skautky a jejich rodiny připravili upravenou nabídku a spolupráci jsme prodloužili na následující tři roky.

Služby Skautské telefonní sítě (STS) nyní využívá již více než 13 tisíc připojených čísel, a jejich počet neustále roste. Od března 2023 dochází k menší úpravě nabízených služeb a jejich cen. 

Nikdo v STS nemá závazek (pakliže si nesjednal vlastní např. získáním nějakého dotovaného zařízení), a tak stále platí, že STS lze kdykoli opustit. Věříme ale, že k tomu opravdu není žádný důvod. Naopak očekáváme ještě větší zájem. Pojďme si změny představit:

 1. data navíc - ve všech našich “Red Naplno” tarifech nově získáš navíc 2 GB dat každý měsíc zdarma. Stačí si je vyzvednout v  Samoobsluze / aplikaci Můj Vodafone. Tarif Red Naplno původně s 20 GB dat nově nabízí 22 GB plus další 2 GB zdarma k vyzvednutí v Samoobsluze.    
 2. volání a SMS v celé síti Vodafone zdarma - u základních tarifů bez neomezeného volání nově službu vylepšujeme tak, že budeš volat zdarma nejen členům Skautské telefonní sítě, ale rovnou všem, kteří jsou v celé síti Vodafone (tedy na cca 4 miliony čísel). Volné minuty a SMS do ostatních sítí zůstávají v plné výši jako dosud. 
 3. více SIM na rodinu - Máte 5 SIM v rodině již rozebraných a hodily by se vám další? Není problém. Nově limit roste na 7 SIM na člena (datové SIM karty a datové služby se do limitu nepočítají). Připoj sourozence, rodiče nebo třeba dobré kamarády.
 4. neomezený tarif s možností 5x zrychlení na plnou rychlost - nová varianta neomezeného tarifu nabízí vedle standardní 10Mbs rychlosti možnost 5x měsíčně na 24 hodin využít rychlost bez omezení. Dojde k automatickému převedení z původních tarifů na tento typ.
 5. nově přidáváme nabídku levnějšího Neomezeného tarifu (vč. neomezených dat) s omezením rychlosti na 2Mbs. I u něj lze využít 5x měsíčně zrychlení na rychlost bez omezení po dobu 24 hodin.
 6. menší zdražení - u dvou základních tarifů “100+100” a “250+200” pouze o 14 Kč a “Red Naplno” tarifů o 26–⁠43 Kč. Cena neomezeného tarifu s rychlostí dat 10 Mbs se mění jen o 2 Kč .
 7. u datových tarifů se zvyšuje množství dat a cena mírně vzrůstá - data do notebooku nebo tabletu rostou o 1 GB resp. 2 GB a cena o 9 %
 8. pevný internet zlevňuje - exUPC tarify i 4G LTE snižují cenu nejčastěji o 100 nebo 230 Kč (podrobně viz ceník)

Detailní přehled nových cen a nabídky najdeš v ceníku STS ve skautISu (záložka Služby / STS). Nový ceník zároveň rozesíláme všem stávajícím uživatelům STS.  

V případě, že již STS využíváš a chceš přidat další SIM (např. pro tvoje blízké), vyzvedni si ve skautISu kód a ten použij k objednání na vodafone.cz/​skaut. Nově můžeš mít pod sebou až 7 hlasových čísel.

Pokud STS ještě nevyužíváš, je čas se rozhoupat a připojit se k nám. Ve skautISu potvrdíš podmínky služby, vyzvedneš kód a ten použiješ k objednání na vodafone.cz/​skaut

STS lze vyzkoušet a případně kdykoli bez závazku opustit. Jestliže se tak rozhodneš, stačí kontaktovat operátora a vybrat si jinou službu Vodafone nebo získat kód k přenosu čísla k jiným operátorům. Do 4 dní můžeš mít operátora změněného.

V souvislosti s úpravou ceníku a zatraktivněním STS nabídky jsme také do smluvního vztahu s Vodafone zakotvili garanci cen po celou dobu trvání smlouvy. Tu jsme nově prodloužili do února 2026. Tato garance zamezí jednostranné změně podmínek.

Podmínky, které STS všem členům Junáka - českého skauta a jejich blízkému okolí přináší, jsou bezkonkurenčně výhodné. Existují sice srovnatelné nebo možná i výhodnější firemní řešení, ta však nemá možnost získat každý. Ve srovnání s veřejnými nabídkami operátorů jsou naše podmínky stále velmi atraktivní. Od 88 Kč měsíčně voláš a SMSkuješ si se všemi zapojenými (nově nejen s nimi, ale dokonce se všemi čísly u Vodafone) neomezeně zdarma. 

Vybereš si?

Pokud ses již rozhoupal/​a, cesta do STS je snadná a rychlá. 

 1. kompletní ceník všech služeb najdeš ve skautISu
 2. po odsouhlasení podmínek si ve skautISu vyzvedneš heslo/​kód
 3. kód použiješ pro přihlášení a objednání na vodafone.cz/​skaut
 4. Vodafone ti brzy zavolá a domluví s tebou vše potřebné
 5. tvé stávající číslo ti zůstane, neboj. Za pár dní už můžeš využívat výhody STS.

Poznámka: Vodaofne přistoupil plošně u všech zákazníků ke změně ceníku mobilních služeb zvýšením o 9% viz podrobná komunikace na tam.je/​zmena. Podařilo se nám exkluzivně pro STS vyjednat výše prezentované zatraktivnění nabídky s mírnou úpravou ceny, v některých případech zachování původní ceny. Změna u stávajících zákazníků STS proběhne podle zde uvedeného nového nastavení. 

Za tým STS

Tomáš Slavík - Fred
www.skaut.cz/​sts
telefony@skaut.cz