Sondy: Jak jste na tom s dospělými nováčky v oddíle či středisku? Průzkum do 7. 6. 2021

Jsi mezi vedoucími oddílu či střediska? Jsi členem/členkou nějakého jiného skautského týmu (např. ve vzdělávací akci, okrese či kraji)? Pokud ano, věnuj prosím několik minut svého času tomuto dotazníku a otázkám k tématu dospělého nováčka.

Zajímá nás tvůj postoj k vedoucím přicházejícím v dospělosti bez skautské zkušenosti, míra tvé (ne)zkušenosti s hledáním a začleňováním do jednotky, jaká podpora by mohla napomoci hladkému zapojování dospělých nováčků.

Zapoj se hned, nejpozději do 7. 6. 2021 Klikni na odkaz a pusť se do otázek: ZAČÍT PRŮZKUM

Tvé pohledy, zkušenosti a náměty jsou důležité, pomohou nám směřovat naši další práci na podpoře. Díky za Tvůj čas. Prosím, rozešli tento článek s dotazníkem do svého skautského okolí. Ať se nám sejde co nejvíce odpovědí a co nejpestřejší zpětná vazba. Děkujeme!

Kačka – Kateřina Slavíková
koordinátorka personalistických projektů