Skvělá zábava pro děti na tábory – speciální balíček deskových her

Hledáte zábavu pro malé i velké táborníky, která jen tak neomrzí? Společenské hry od Mindoku jsou sázkou na jistotu! Připravili jsme pro vás speciální nabídku nabitou herními novinkami za bezkonkurenční ceny, které promění váš tábor v nezapomenutelný zážitek.

Náš výhodný balíček potěší milovníky napětí i strategického myšlení. Hry jsme vybrali tak, abyste si je zahráli jak ve velkém počtu, tak i v menších skupinkách a to s menšími i většími hráči.

Nenechte se sežrat v napínavé zábavné hře Co tě žere? nebo se vydejte hledat bájného jednorožce Kabo.  Na malé stavitele čeká Zboduj město a fanoušky prehistorických stvoření nadchne Ostrov dinosaurů: Hoď & kroť.  A pokud si chcete užít zábavu s celým táborem, nesmí chybět legendární Pictomania, u které se zaručeně zasmějete.

Navíc jsme pro letošek jsme si pro vás připravili také dva limitované balíčky. Vydejte se s dětmi na napínavé případy v Superšpunti: Sušenkám na stopě nebo kolonizujte Mars ve strategické hře Mars Teraformace: Expedice Ares. Tyto speciální balíčky ale rychle mizí, tak s objednávkou neotálejte!

Vytvořte dětem na táboře nezapomenutelné zážitky s Mindokem. Více informací o hrách v balíčku, cenách a objednávkovém formuláři naleznete na našem webu mindok.cz/​taborovebalicky.