Jak na táborové hospodaření – přes online nástroj h.skauting je to hračka

Zveme vás na další ONLINE seminář, kde se podíváme na to co h.skauting umí, jak může střediskům (a oddílům) zjednodušit práci – tentokrát v oblasti hospodaření tábora nebo akce, výběru účastnických poplatků a podíváme se i na propojení akcí se skautISem.

H.skauting je online nástroj, který usnadňuje práci hospodářům akcí, střediskovým hospodářům i dalším činovníkům jednotek. Že jste o něm nikdy ještě neslyšeli? Přijďte a uvidíte, že si h.skauting zamilujete!

Kdy: čtvrtek 22. 6. 2023 (18:30-20:30)

Kde: ONLINE (odkaz na meet pošleme přihlášeným)

Přihlašování: formulář přihlašování zde, do 17.  6. 2023

Obsahem semináře bude:

  • představení modulu Tábor,
  • odlišnosti od modulu Akce,
  • modul Platby – využití pro výběr účastnických poplatků na akci/​tábor,
  • vysvětlení, jak spolupracuje h.skauting se skautISem,
  • a samozřejmě i  prostor pro vaše dotazy.

Těšíme se na vás!

Ellie a Alex