Roveři nad zlato - nový seminář vzdělávání na klíč, třeba právě pro vaše středisko

“Roverský kmen jen tahá schopné lidi od práce v oddílech.” “Na rovery není spoleh. Nechtějí převzít zodpovědnost.” “Není, kdo by převzal vedení oddílů.” Rezonují takové myšlenky vaším střediskem? Pak je určitě dobrý nápad objednat si nový seminář na klíč.

Vzdělávání na klíč - to je báječná věc. Za vzděláním nemusíte cestovat. Na své středisko, setkání nebo akci si můžete objednat lektora, kterému zpravidla proplatíte jen cestovní náklady. Témata seminářů jsou různorodá, zasahují do všech sfér skautské činnosti.

Odbor pro personalistiku ve spolupráci s Roverským odborem nabízí nově seminář pro střediskové rady "Roveři nad zlato aneb jak podpořit rovery, abychom měli činovníky". Pokud u vás rovering nemá podporu, neváhejte a objednejte si nás! Budeme zkoumat vaši konkrétní situaci. Vytvoříte si plán jak podpořit vaše rovery, aby někteří z nich časem převzali potřebné role a funkce u oddílů a na středisku. A možná přitom zjistíme leccos o skautské výchově nebo o členech střediska a jejich potenciálu.

Petra Bašová - Fidla
koordinátorka personalistických projektů a odboru pro personalistiku
personalistika@skaut.cz